Velkoobchod

Od samého počátku našeho působení na českém trhu v roce 2002 fungujeme především jako velkoobchod.

Léta spolupracujeme s mnoha českými čajovnami a prodejci čajů. Byli jsme mezi vůbec prvními dodavateli čerstvých zelených čajů záhy po sklizních v Číně. Nabízeli jsme jedny z prvních čajových moří a dalších unikátních propriet pro čajové obřady.

Dnes je velkoobchodní prodej stále naší hlavní činností a prioritou. Špičkové a čerstvé čaje z naší nabídky dodáváme expresně po celé republice, po domluvě i do zahraničí. Na Slovensku máme ustálené obchodní partnery.

Eshop pro velkoobchod ► Zaregistrovat se do velkoobchodu ◄

*(registrace do velkoobchodního eshopu musí být ručně schváleny - nejpozději do 2 pracovních dnů od registrace Vás budeme kontaktovat a/nebo bude Váš účet aktivován. Děkujeme za pochopení.)

Velkoobchod (VO) je primárně určen pro čajovny a obchody čajem kde je čaj určený k přímé konzumaci nebo pro další prodej. Minimální odběr činí 4 000 Kč (bez DPH). Pro možnost odběru našich čajů a zboží do restaurací a/nebo pro jiné účely lze domluvit individuální slevu z maloobchodních cen nebo se zaregistrovat a využívat náš věrnostní program se slevou 10%. V dalších případech nás prosím kontaktujte .